7/24 Ücretsiz Sigorta Danışmanlığı…
0(428) 212-2161

Hakkımızda

Sabit Sigorta Acenteliği, 2007 yılında ERGO Sigorta ile sigortacılık sektörüne giriş yapmış, sektörde oluşan değişiklikleri takip ederek, araştırarak, sorgulayarak ve gelişmeye yönelik çalışmalar yaparak 2012 Yılında ANADOLU Sigorta Acenteliğini, 2013 Yılında AXA Sigorta Acenteliğini, 2014 Yılında ALLİANZ Sigorta Acenteliği ve AXA HAYAT VE EMEKLİLİK Acenteliklerini ve 2016 yılında da QUICK Sigorta acenteliğini alarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Faaliyete başladığımız 2007 yılından bugüne, her geçen gün ilerleyerek, büyüyerek, değişerek ve daima kaliteli hizmeti ve güveni ön planda tutarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sigortacılık sektöründe 11. Yılımızı tamamlarken halen İşimize özen gösteriyor, mesaimizi kalitemizi arttırmak ve müşterilerimizi memnun edebilmek adına harcıyoruz.

Sabit Sigorta Acenteliği, tanzim edilen tüm branşlardaki poliçeler hakkında detaylı ve doğru bilgiyi veren, sigortalının hasar anında çözüm için yanında bulmak istediği acenteye ulaşılabilirlik kolaylığı hususuna özen gösteren, hizmet sektörünün gereklerini iyi bilen, teknolojinin sağladığı faydalardan yararlanarak sorun çözümüne hızlı cevap veren, büyük ölçekli bir acenteliktir.